Home -  Podróże -  Kontrola pozycji motocykla dzięki GPS

Kontrola pozycji motocykla dzięki GPS

3 marca 2017
motorbike

Każdy motocyklista jest bardzo przywiązany do swojego pojazdu i bardzo o niego dba. Jeśli jesteś właścicielem jednośladu, możesz mieć teraz nad nim jeszcze większą kontrolę, a wszystko dzięki monitoringowi GPS IKOL. Dzięki stałemu lokalizowaniu motocykla, spokojniejsi będą również Twoi bliscy – w każdej chwili mogą sprawdzić, gdzie jesteś i czy wszystko jest w porządku.

 

IKOL MOTO to lokalizator przeznaczony do motocykli, skuterów oraz quadów, a nawet skuterów wodnych i motorówek. Moduł jest niewielki, wodoodporny, nie pobiera wiele prądu i świetnie sprawdza się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Moduł jest bardzo łatwy w instalacji, do każdego urządzenia dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi, dzięki czemu IKOL MOTO można zamontować samodzielnie.

ikol MOTO

Co zapewni Ci monitoring IKOL?

  • Bezpieczeństwo – w każdej chwili możesz sprawdzić pozycję swojego jednośladu. Możesz również udostępnić swoją pozycję bliskim, żeby mieli pewność, że wszystko jest z Tobą w porządku.
  • Kontrola – możesz sprawdzić osiągane prędkości, pokonane trasy. Jeśli pożyczasz komuś motocykl, lub zarządzasz firmowymi skuterami dostawczymi, możesz ustalić obszar, po którym kierowca może się poruszać. O przekroczeniu obszaru zostaniesz poinformowany mailowo i przez SMS.
  • Niewielkie koszty – abonament to tylko 15,99 zł netto miesięcznie. Do tego możesz wybrać sobie usługi dodatkowe, dzięki którym skonfigurujesz system tak, że będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

A może podróżujesz motocyklem po świecie i chcesz podzielić się z czytelnikami swoją aktualną pozycją? Świetnym narzędziem będą więc Widgety. Możesz na nich pokazać swoją lokalizację, pokonane trasy, czy miejsca postojów. Twoi czytelnicy w każdej chwili będą mogli zobaczyć, gdzie właśnie jesteś.

Widgety przydadzą się także osobom, które prowadzą lokal z dostawą jedzenia. Możesz na swojej stronie pokazywać pozycję skuterów, na których poruszają się dostawcy. Dzięki temu klienci będą mogli zobaczyć, jaką trasę pokonuje ich jedzenie, a także sprawdzić, czy dostawca jest już niedaleko.

Dzięki monitoringowi sprawdzisz, ile kilometrów było pokonanych danego dnia, jak wyglądała trasa, oraz gdzie były postoje. Dzięki alertom monitoringu GPS możesz otrzymywać powiadomienia, jeśli coś niepożądanego dzieje się z Twoim pojazdem, co zapewnia stałą kontrolę i bezpieczeństwo.

Pokonana trasa

Kategorie: Podróże, Monitoring GPS pojazdów, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Satelity na orbicie

Chiny uruchamiają kolejne satelity nawigacyjne Beidou

 14 września 2018

Chiny w sobotę wystrzeliły na orbitę dwa satelity nawigacyjne Beidou na jednej rakiecie nośnej. Beidou…

Czytaj więcej
kierowca samochodu

Czy stać Cię na zatrudnienie słabego kierowcy?

 5 stycznia 2016

Jeśli prowadzisz biznes związany z transportem, poruszaniem się Twoich pracowników z punktu A do punktu…

Czytaj więcej