Home -  Monitoring GPS pojazdów -  Zarządzanie flotą w czasie kryzysu

Zarządzanie flotą w czasie kryzysu

7 kwietnia 2020
plan działania

Epidemia koronawirusa powoduje ogromny spadek sprzedaży i zamówień w wielu sektorach, ale to wciąż dobry czas, aby utrzymać się na rynku. Pomoże Ci w tym monitoring GPS.

 

Jeśli Twoja flota korzysta z monitoringu GPS, to masz odpowiednie narzędzie, które cały czas będzie generowało oszczędności. Jeśli myślisz nad wprowadzeniem monitoringu pojazdów, to masz teraz czas, aby go odpowiednio sprawdzić i na spokojnie wdrożyć. Koronakryzys jest teraz i jego skutki będą odczuwalne, ale za kilka tygodni lub nawet miesięcy, przyjdzie czas na odrodzenie gospodarcze, więc jako przedsiębiorca musisz patrzeć w przyszłość i być przygotowanym na rozwój biznesu oraz zwiększanie wyników finansowych. Zatem wdrożenie rozwiązań na potrzeby wewnętrznych procesów firmy, które optymalizują koszty jest dobrym sposobem na wyjście z kryzysu.

JAK WYGLĄDA DOBRY PLAN AWARYJNY?

Zarządzanie kryzysowe zacznij od strategii. Ułóż plan abonamentowy tak, aby pasował do obecnej sytuacji w firmie. Nawet jeśli połowa floty ma okres przestoju, to reszta wciąż pracuje na swój wynik. GPS IKOL daje Ci możliwość elastycznego wyboru usług, które mają przyczynić się do redukcji kosztów i zwiększenia wydajności pracowników terenowych. Jak może wyglądać dobry plan w czasie kryzysu?

Plan podstawowy

czyli pozycja pojazdu na żywo, dzięki czemu monitorujesz każdy pojazd jednocześnie. 24/h widzisz na mapie aktualną pozycję wszystkich lokalizowanych pojazdów. Szczegóły planu za 15,99 zł netto/miesięcznie sprawdzisz tutaj. Dodatkowo możesz wzbogacić plan o alert przekroczenia prędkości, aby kontrolować styl jazdy kierowców. Pamiętaj, że zużycie paliwa rośnie razem z prędkością. Szczegóły alertu sprawdzisz tutaj.

Plan IKOL CAN

czyli najdokładniejsza kontrola poziomu i spalania paliwa. To plan oszczędności, na które nie musisz czekać. Różnice i spadki widzisz po każdym tankowaniu. Szczegóły planu za 39,99 zł netto/miesięcznie sprawdzisz tutaj.

 

monitoring GPS online

 

JAK OSZCZĘDZAĆ DZIĘKI LOKALIZACJI GPS?

Szukając oszczędności zacznij od usprawniania funkcjonowania floty i wzbogać ją o użyteczne funkcje. Zarządzanie raportami IKOL daje Ci wszechstronną wiedzę i kontrolę na temat użytkowania każdego pojazdu objętego monitoringiem GPS. Niewielki moduł GPS zamontowany w Twoim pojeździe zbiera wszystkie dane z komputera podkładowego. Raporty masz zawsze w jednym miejscu, generujesz PDF i jeśli potrzebujesz wysyłasz dalej. Z każdej podróży otrzymujesz czytelny raport, w zależności od tego co chcesz sprawdzić. Te raporty sprawdzą się w każdej sytuacji. Tu znajdziesz praktyczną wiedzę na temat każdego modułu GPS IKOL. 

Przejazdy prywatne służbowe.

Raport przedstawia ilość przebytych kilometrów, prędkość oraz czas podróży. Przeniosłeś swoje działania biznesowe na inne pole i nie masz głowy na dokładne analizy? Można i tak. IKOL oferuje także raport z przejazdów, który jest ogólnym oglądem pojazdu.

Raport z przejazdów.

Sprawdzi łączny przebieg wszystkich pojazdów nawet z bardzo długiego okresu, a Ty otrzymujesz sumę przebytych przejazdów, dokładny czas pracy i długość postojów.

JAK WPROWADZIĆ LIMITY I OGRANICZENIA DLA KIEROWCÓW?

Teraz największym wyzwaniem dla przedsiębiorców jest utrzymać relacje z klientami i nie dopuścić do utraty współpracy. Ale wizyta u klienta nie musi oznaczać, że kierowca jedzie do niego najdłuższą drogą. Zaplanuj stałe trasy i zredukuj tym samym koszty paliwa. Wprowadzając limity dla kierowców zadbasz o płynność finansową firmy i łatwiej Ci będzie zarządzać zespołem. Idealnym rozwiązaniem będzie geograficzna baza klientów i punktów IKOL.

WYRÓŻNIJ SWOJĄ FIRMĘ – AKCJA #ZOSTANWDOMU MA SWOJE PLUSY

W obecnej sytuacji w kraju, nie możesz zaprosić klientów do swojej restauracji, ale możesz dowozić im posiłki na wynos. Za pomocą widgetów, na swojej stronie internetowej udostępniasz aktualną lokalizację pojazdu dla swoich klientów, a tym samym zwiększasz swoje zasięgi online. Sprawdź, jak Widgety sprawdzą się w Twoim biznesie. Pokaż klientom pozycję lokalizatora na żywo lub trasę przejazdów z wyborem dni. Zobacz jak wyglądają przykładowe widgety.

Monitoruj i wyciągaj wnioski. Praca zdalna nareszcie została doceniona. Hura!! Ale dla Ciebie to przecież żadna nowość, bo flota właśnie tak działa. Zdalnie monitorujesz wszystkie dane przy użyciu platformy IKOL system. W ten sposób generujesz wszystkie raporty i widzisz każde zestawienie. Dla wygody korzystasz z mobilnej aplikacji IKOL TRACKER, która daje ci ogólny pogląd sytuacji oraz informacje o ewentualnych zagrożeniach. Wyjście z kryzysu będzie oznaczało sukces wielu przedsiębiorstw i definitywnie zmieni sposób funkcjonowania firm. A pozytywną stroną tych zmian może być powszechne korzystanie z nowych technologii, takich jak IKOL.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

automobile

Pomysły na weekendowy wyjazd

 5 kwietnia 2019

Wielu z nas marzy o dalekich podróżach, a czasem nie znamy dobrze własnego kraju. Dlatego…

Czytaj więcej
questions

Co można sprawdzić, jeśli zamontuje się lokalizator GPS w samochodzie

 28 września 2018

Co można sprawdzić dzięki lokalizatorowi GPS w pojeździe? Przede wszystkim bieżącą lokalizację pojazdu oraz jego…

Czytaj więcej