Home -  Przenośne lokalizatory -  Zastosowania przenośnego lokalizatora IKOL SPOT

Zastosowania przenośnego lokalizatora IKOL SPOT

19 stycznia 2017
family

Moduł IKOL SPOT to przenośny lokalizator GPS, który jest wielkości pudełka od zapałek. Jest wodoodporny, łatwy do schowania lub zamocowania i wytrzymuje bez ładowania do 5 dni. W tym niewielkim urządzeniu tkwi jednak wielki potencjał. Można go wykorzystać do monitoringu ludzi, zwierząt, rzeczy… do czego jeszcze? Odpowiedź w naszym artykule.

 

Osoby starsze, niesamodzielne, cierpiące na Alzheimera

za pomocą IKOL SPOT można monitorować 24 godziny na dobę bliską nam osobę starszą, która cierpi na demencję, lub Alzheimera. Możemy stale kontrolować położenie takiej osoby, znaleźć ją, jeśli się zgubi i bezpiecznie doprowadzić do domu. Moduł wyposażony jest w przycisk SOS, który do wybranych osób prześle powiadomienie, jeśli użytkownik lokalizatora będzie potrzebował pomocy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzieci

dzięki IKOL SPOT możesz monitorować położenie swojej pociechy i szybko zareagować w razie potrzeby. Dzięki monitoringowi GPS możesz wyznaczyć obszar szkoły, domu, dzielnicy, a jeśli dziecko przekroczy ten obszar, dostaniesz powiadomienie przez SMS i maila. Będziesz wiedzieć, czy potomek jest w szkole czy na wagarach, czy rzeczywiście poszedł do kolegi, czy może kręci się bez celu po mieście…

CZYTAJ WIĘCEJ

Monitoring przesyłek

dzięki IKOL SPOT możesz zabezpieczyć wysyłaną paczkę, albo swój bagaż. Przesyłanie rzeczy pocztą lub przez kuriera czasem kończy się zgubieniem przesyłki. Dzięki lokalizatorowi będziesz w stanie sprawdzić, gdzie znajduje się zguba i bez problemu ją odzyskasz.

Ochrona bagażu

wystarczy umieścić lokalizator w walizce i już nie musisz się martwić, że zginie ona podczas podróży. Za pomocą IKOL SPOT możesz lokalizować swój bagaż nie tylko w Polsce, ale też poza granicami kraju. Bateria starcza na ok. 4-5 dni, a samo ładowanie to tylko kilka godzin.
Lokalizator IKOL SPOT był testowany przez TVN Turbo i okazał się najlepszy:

CZYTAJ WIĘCEJ

Zwierzęta

Twój pies lubi uciekać podczas spacerów albo z podwórka? Szukasz go potem długo i tracisz nerwy? Lokalizator IKOL SPOT to świetne rozwiązanie dla właścicieli niesfornych pupili. Wystarczy przypiąć lokalizator do obroży i śledzić położenie swojego psa. Zapewni to bezpieczeństwo Twojemu ulubieńcowi, a Tobie spokój.

Kategorie: Przenośne lokalizatory, Podróże, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

man

Gry oparte o GPS

 13 października 2017

GPS w telefonie można wykorzystać na wiele sposobów – nawigację, wyznaczanie tras, śledzenie smartfona innej…

Czytaj więcej
Moduł ikol SPOT

Wybierz lokalizator GPS – ikol SPOT

 9 grudnia 2016

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy nasz przenośny lokalizator IKOL SPOT, którego przeznaczenie jest naprawdę bardzo szerokie.…

Czytaj więcej