Home -  Wszystkie -  Zobacz, jak działa ikol OBD – test naszego sprzętu na Spalacz.pl

Zobacz, jak działa ikol OBD – test naszego sprzętu na Spalacz.pl

9 czerwca 2017
Test ikol OBD

Serdecznie zapraszamy Was do przeczytania wrażeń z testów naszego modułu IKOL OBD. Koniecznie zobaczcie, jak nasz lokalizator wypadł w testach!

 

Przez miesiąc nasz lokalizator był poddawany testom i „jeździł” Audi A4 wraz z autorem strony. Jak się sprawdził, jakie ma możliwości i czym pozytywnie zaskoczył? Wszystko w artykule na stronie spalacz.pl:

Recenzja ikol OBD na spalacz.pl

 

Lokalizator GPS IKOL  OBD charakteryzuje się łatwością montażu – wystarczy wpiąć go w gniazdo diagnostyczne w samochodzie. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą montować modułów na stałe, albo korzystają z kilku pojazdów i chcą szybko przepiąć moduł z jednego auta do drugiego.

ikol OBD

W artykule znajdziecie także informacje na temat naszej aplikacji mobilnej IKOL Tracker, która służy do szybkiego podglądu pozycji lokalizatorów i tras ich przejazdów na mapie. Aplikacja jest darmowa i wystarczy pobrać ją ze sklepu Google play:

Pobierz za darmo

Kategorie: Wszystkie, Testy, Prasa | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

graphic-designer

Dopasuj system monitoringu GPS do swoich potrzeb

 27 października 2017

W dzisiejszym zestawieniu ciekawostek o monitoringu GPS znajdziecie kilka wskazówek dotyczących dopasowania systemu do swoich…

Czytaj więcej
truck

Raporty monitoringu GPS skutecznie usprawniają zarządzanie flotą

 9 lutego 2018

Raporty w systemie telematycznym, jakim jest monitoring GPS, bardzo usprawniają zarządzanie każdą flotą pojazdów. Lokalizatory…

Czytaj więcej